Ekonomika

Finance pro podnikatele a firmy

Půjčit si větší obnos financí? To je vždy složitá otázka, na kterou se snažíme odpovědět všemi možnými, různými způsoby. Není jednoduché rozhodnout se pro půjčku nebo vysoký úvěr. Banky slibují rychlé vyřízení, které se často protáhne na týdny, ne-li dlouhé měsíce. Pro firmy nebo podnikatele, kteří potřebují finance téměř okamžitě je to často likvidační. Jakmile se však pro úvěr rozhodnete, pořádně si prokoumejte jeho podmínky.

aplikace

  • Jít do banky nebo soukromé společnosti?
  • Jaké jsou výhody jednoho nebo druhého?

V případě, že se setkáváte s nebankovní hypotékou v podobě podnikatelského úvěru poprvé, osvětlíme si pár základních informací o těchto úvěrech.
Jedná se vždy o úvěr, u kterého ručíte nemovitostí. Na tento typ úvěru můžete narazit pod názvy úvěr bez registru nebo bez doložení příjmů. Tyto úvěry jsou zprostředkovávány jako podnikatelské čili si je může zvolit pouze firma nebo podnikatel. Peníze se vkládají do podnikání a můžete s nimi hradit veškeré potřebné záležitosti, výdaje, poplatky, nedoplatky, běžné provozní náklady, ale i exekuce ve firmě.

Půjčka se zástavou nemovitosti

  • Bez registrů – Je úvěr sjednaný až na 30 let. Nenahlíží se do registrů, respektive se záznamy tolerují. Není to jako v bance, kde byste se záznamem nikdy půjčku nezískali. Naše společnost nezkoumá ani bankovní, ani nebankovní záznamy.
  • Bez doložení příjmu – logicky je jistě každému jasné, že se v tomto případě nebudou muset dokládat příjmy. Podnikatelé a firmy nemusí dokládat daňová přiznání.

kancelář
Peníze z půjčky můžete mít do 24 hodin. Rychlé schválení a jednoduché vyřízení je další z mnoha výhod, proč jsou nebankovní hypotéky velice žádoucí. Existuje mnoho výhod, které podnikatelům vyhovují v oblasti soukromých institucí a jejich úvěrů. Tolerance záznamů, ale také to, že s penězi můžete vyplatit exekuce a veškeré potřebné výdaje, i to jsou jedny z hlavních výhod.

  1. Úrok může být nastaven již od 4% p.a.
  2. Splatnost 30 let.
  3. Tolerance záznamů.
  4. Žádné zkoumání bonity.
  5. Rychlé vyřízení a schválení do 24 hodin.
  6. Nízká splátka.