Mít krásnou postavu

Každá žena touží po tom mít hezkou postavu a to bez ohledu na to, kolik je Vám vlastně let. Mít hezkou postavu vyžaduje dvě věci. Vhodná životospráva a dostatek pohybu. Pod pojmem dostatek pohybu si většina lidí představuje sport. Na sport mnoho lidí ovšem neslyší. Jak to vyřešit?

zumba tanec

Jedním ze způsobů, jak mít dostatečné množství pohybu a dosáhnout své postavy snů je tancovat. Tancovat? Jenomže to snad vyžaduje partnera. I když partnera máte, který muž, pokud to není gay nebo milovník tance, by s Vámi chodil tancovat?
To se samozřejmě mýlíte. Mnohé taneční aktivity jsou nastaveny jako ženská aktivita. Pojďme si představit některé z nich.

Taneční styly

  • Zumba– taneční fitness styl v rytmu latinsko americké hudby. Vzniklo to celé vlastně nedopatřením, když trenér aerobicu zapomněl své CD a k dispozici měl jen to s latinskoamerickou hudbou a začala improvizace známá dnes jako zumba.
  • Lady solo latin– latinskoamerické melodie a klasické prvky z latinsko-amerických tanců
  • Břišní tance– pokud preferujete spíše poklidnější styl, určitě jsou vhodné například břišní tance.

Samozřejmě všechny tance zdokonalují ženskost a ženský sexapel. A samozřejmě tento pohyb je velmi prospěšný také pro Vaše zdraví.

tančící ženy

Tanec pro odvážnější dívky

Pokud chcete dosáhnout skvělé postavy a jste docela odvážné holky, je vhodné věnovat se třeba takédance polu. Jedná se o tanec u tyče. Před lety se jednalo o aktivitu, kdy tanečnice na diskotékách roztancovávaly návštěvníky. Dnes se jedná o respektovanou taneční disciplínu, která je velmi oblíbená.

Velmi zajímavou taneční disciplínou, která se po dance polu stává velkým hitem je vzdušný tanec, neboli tanec na šálách, odborně řečenoaerial silks.

děvče na podlaze

Dance polo i Aerial silks připomínají trochu akrobacii, ale věřte tomu, že jste schopni se to naučit.

Zajímavý článek na toto téma najdete například také tady: