Business

Stěhování tak trochu jinak

Ono se to nezdá, ale přestěhovat se, to není žádná legrace. Třídění, balení, přenášení, ukládání do auta. Řešení problému co se do něj ještě vejde, a co ne. Opětovné přeskládání věcí v naloženém autě. Převoz. Vybalování, vynášení, ukládání, rozbalování, třídění. A nedej bože, jestli ještě bydlíte ve starším domě ve čtvrtém podlaží bez výtahu a s klasicky úzkým schodištěm. Ne. Nikdy více!

Nekonečné krabice

Po všech zkušenostech z mnoho násobného stěhování jednoznačně doporučuji. Obraťte se na profesionály. Na pořádnou stěhovací firmu. Stěhování v Praze, ale v podstatě i kdekoliv jinde zařizuje firma Mamut s.r.o. Mají vše, za dlouhá léta činnosti zmáknuté do posledního detailu. Mají tam silné chlapy, které ani ono úzké schodiště a výstup do čtvrtého podlaží nerozhodí. Pracují tak, že za vámi nejdříve pošlou jednoho pracovníka. Pokud se dohodnete na ceně a na podmínkách, bude to on, kdo bude řídit celý proces přestěhování ze starého bytu do nového.

Manažer v akci

On vše zařídí, on určí, kolik lidí bude zapotřebí, on vyšle za vámi potřebný počet svých kolegů. On také ručí za to, že při stěhování se nic neztratí a nic nedojde úhoně. Pokud bude zapotřebí udělat nějaká kouzla s opravou, jako zajistit nějaké povolení na vjezd či na dočasné parkování, je to také na něm.

A zařizuje toho ještě daleko více. Máte doma složitě zapojenou audiotechniku, televizi, počítačovou síť, či nějakou jinou, moderní složitost? Tenhle manažer, přizve k účasti na akci techniky, kteří vše rozpojí, zabalí a zajistí bezpečný převoz. Na novém místě se tito lidé postarají o opětovné zapojení. Manažer rovněž dohlédne na to, aby vystěhovaný byt, byl nejen prázdný, ale i uklizený a připravený k předání. To také občas obnáší zajištění určitých zednických prací. Vyspravení zdí, a vymalování. Už víte, proč je lepší se obrátit na profesionály? Dá se v podstatě odpovědět jedním třemi slovy. Pro klid duše.