Domov

Mobilní dům Willerby Countrystyle

Jedenáct metrů dlouhý mobilheim, původem odkudsi z Holandska či Belgie, má sice už něco za sebou, ale na exteriéru ani interiéru to poznat moc není. V pořizovací ceně je vše. Mobilní domek, jeho zařizovací předměty, nábytek a doprava kamkoliv si v České republice budete přát.

Je to chatka za málo peněz

Mobilní dům Willerby Countrystyle patří to segmentu takzvaných sezonních domů. To ovšem neznamená, že by nedisponoval dostatečným vytápěním. Jen má slabší izolaci a jen jednoduchá okna. Výsledkem je, že v něm nezmrznete ani v nejkrutější zimě, jen se vám slušně provětrá peněženka při placení energií za vytápění. Mnoho šikovných lidí si tyto sezonní mobilní domky kupuje pro jejich nízkou cenu, aby si je, už na svém pozemku slušně zateplili a také vyměnili okna, za izolační dvoj, či trojité zasklení.

Domek Willerby Countrystyle zabírá obestavěný prostor o rozloze 40,7 m2. Byť je původem od Atlantického oceánu, mentalita a vkus místních lidí se na něm, na rozdíl od jiných tamních mobilheimů, podepsal jen zlehka. Především obří sedací soupravou, která zabírá celé čelo domku a ještě něco navíc. Plastické skříňky možná mají navodit atmosféru honosného sídla, ale to prostě z těchto typů mobilheimů udělat nelze.

Vůbec se v interiéru docela slušně plýtvá prostorem. Osobně bych instalovaný nábytek poslal někde do bazaru a prázdný prostor si vybavil subtilnějšími, do prostorů mobilního domku, více se hodícími kusy.

Jedna z ložnic

Čím Willerby Countrystyle překvapí je kuchyně. Je prostorná, vybavená lednicí, velkým pracovním stolem, úložnými skříňkami a děsně velkým sporákem s troubou, který by našel využití spíše v nějakém větším penzionu, než v v zahradní chatce. Když jej vyměníte za klasický sporák, ušetříte spoustu prostoru, pro který naleznete jistě vhodnější uplatnění. Koupelna i pokoje jsou standardně vybavena a na první pohled jsou připraveny k používání. Velká, manželská ložnice je překvapivě vkusně zařízená a na rozdíl od jiných mobilheimů je i prostorná. Za ty peníze domek Willerby Countrystyle určitě stojí. Zvažte jeho prohlídku.