Sport

Tenis a sport

Opravdu záleží na každém z nás, jaký máme rádi sport anebo jestli se vůbec rádi hýbeme. Abych pravdu řekla, tak já patřím k těm lidem, kteří mají opravdu moc rádi sport a sport je pro ně denní chleba. A taky mám moc ráda posilovnu, kam občas zajdu se svou nejlepší kamarádkou. A taky se vám musím svěřit s tím, že jako malé dítě jsem byla spíše obézní. Moje máma mi říkala, že podle dětské doktorky jsem měla v šesti letech deset kilo nadváhy. Já si to moc nepamatuji, protože na tu dobu nerada vzpomínám, takže jsem si to myšlenky raději vytěsnila za své hlavy.

Sportuji velmi často.

I když si vzpomínám taky na různou šikanu, kterou jsem měla v první a v druhé třídě. A tato šikana kvůli váze a nelásce ke sportu trvala až do čtvrté třídy. A potom jsem nějak začala rychle růst a z nadváhy jsem naštěstí rychle vyrostla, ale od té doby si dával opravdu veliký pozor, jaký život žiji. Samozřejmě, že nedám také dopustit na zdravou stravu a kvalitní sport. Dříve jsem plavala, a to taky závodně, potom mě přestalo ale bohužel bavit. Dala jsem se raději na spinning. Potom jsem si taky spinningové kolo pořídila k sobě domů do obýváku. A mám štěstí, že mám opravdu veliký obývák, takže se mi sem toho opravdu hodně vejde.

Ráda hraji tenis.

Taky jsem říkala, že bych mohla začít s nějakým jiným sportem. A navíc můj přítel, který je veliký sportovní nadšenec, tak hraje velice často tenis. A byli jsme oba dva rádi, že mě se taky tedy se zalíbil, takže hrajeme oba dva spolu tenis a opravdu nás to baví. Taky jsme zkoušeli squash, které zaujal i mého syna, takže nás to těší všechny. Takže se vždycky můžeme vystřídat taky na soutěži ve squashi, což je velice zábavné. A tyto sporty hrají i naši přátelé, takže když se někde scházíme, tak je to vždycky při sportu a při squashi. jsem ráda, že i můj syn je nakonec velký sportovní nadšenec. nyní je v pubertě, takže už nehraje moc s námi tenis, ale s kamarády spíše chodí hrát a taky se dívat na fotbal. Těší mě to, že má syn takový velký zájem o sport a nesedí jenom doma u televize.