Výrobky

Jedinečná a krásná jako nikdy

Procházíte městem a hledáte místo http://dmxgear.cz/content/9-o-pradle-Symboly-na-pradle , kde se vaše sny mohou změnit ve skutečnost? Obchod, kde se nejen můžete obléknout jako princezna, ale také se k vám tak budou chovat?

šaty svatební

Naše půjčovna společenských šatů je zároveň i ateliérem, kde se samotné šaty tvoří. V takovém prostředí dokážeme ocenit jedinečnost každé ženy a nabízíme jí jen to nejlepší. Každé naše šaty jsou plné ženskosti, elegance, individuality a krásy. Až si je obléknete, nebudete už o sobě pochybovat. Pomůžeme vám vybrat ty pravé, které se hodí nejen pro vaše tělo a příležitost, ale budou ladit s celou vaší osobností a náladou, stanou se prostě součástí vás samotných.
Výhody zapůjčení spočívají v tom, že vaše investice není definitivní. To, co se hodí na jeden večer, se přeci nemusí hodit na jiný, proto je lepší si vybraný model pouze zapůjčit a na příští událost si vybrat zase jiný.

Originální móda

Nabízíme modely uznávané návrhářky Zoriany Stekhnovych, která byla za své návrhy několikrát oceněna. Sama se navíc můžete přesvědčit, že luxus a originalita nemusí ubližovat vašemu rozpočtu. Dopřát si něco krásného na sebe, byť jen na jediný večer, by mělo být nezadatelným právem každé ženy.

šaty

Jestli máte málo času, nebo o sobě víte, že jste nerozhodná, udělejte si doma předvýběr. Jednoduše si prohlédněte naši online galerii, zapište si, které modely se vám nejvíce líbily, jakou barvu, střih a provedení preferujete a jste připravena. Do ateliéru je vhodné přijít ve spodním prádle, které si budete na danou událost brát na sebe, stejně tak je vhodné donést si i střevíčky, kterými šaty doplníte, abyste viděla, jak k sobě bude všechno pasovat. Vyhnete se tak později nepříjemnostem, jako je příliš dlouhá sukně, po které si šlapete, nebo vykukující podprsenka.
Přijďte k nám a nechte se opečovat, sneseme vám i modré z nebe, pokud budete chtít.