Ekonomika

Půjčka, která stojí při vás

Americká nebankovní hypotéka vám pomůže vždy, když to budete nejvíce potřebovat. Zkrátka a jednoduše řečeno se jedná o finanční http://www.dotaceeu.cz/cs/Microsites/IROP/Financni-nastroj produkt, na který se můžete spolehnout. Potřebujete peníze na rekonstrukci svého bytu či domu? Chcete si splnit své velké sny či plány? Anebo se potřebujete vyplatit z exekuce? Všechno je možné! A vůbec se netrapte nějakým jednáním s bankami, kde je již dopředu jasné, jak to celé dopadne. Banky nejsou k lidem v tomto ohledu příliš vstřícné, a především jim velice nedůvěřují. Výsledkem je tedy to, že v bance se svou žádostí o půjčku uspějí zpravidla jen bohatí lidé, kteří mají už tak dost peněz a nejsou tak pro banky rizikovými klienty.

kufr peněz

Je výhodná jako v bance

Jenže co mají dělat běžní lidé, kteří si také potřebují půjčit? Ideálním řešením je požádat o půjčku u spolehlivé nebankovní společnosti. Nemusíte tak mít žádný strach, že padnete do nějaké nepříjemné pasti, že váš dluh naroste do astronomických rozměrů anebo že se z ničeho nic objeví skryté poplatky a nebezpečné dodatky ke smlouvě. Nic takového vám u žádné prověřené nebankovní společnosti rozhodně nehrozí. Naopak se jedná o jednu výhodu za druhou, které si budete moci užívat. K nim patří například dlouhá doba splatnosti až třicet let, což je opravdu luxusní nabídka jako z banky. A podobně krásná je i nabídka úroku, který můžete získat. Pokud totiž nemáte žádné problémy s registry, může být váš úrok pouhé čtyři procenta, což je opravdu zanedbatelné.

pokladnička

Především ve srovnání s tím, že můžete získat peníze až do sedmdesáti procent odhadní ceny nemovitosti, kterou se za svou půjčku zaručíte. Je tedy na první pohled jasné, že se jedná o velice solidní nabídku, která se vám jednoznačně vyplatí! A určitě vás potěší i to, že kvůli vyřízení nebankovní americké hypotéky nemusíte nikam chodit. Vše se dá jednoduše a bez čekání vyřídit přes internet.