Auto moto

Váš skvělý večírek

Každý rok pořádáte pro své zaměstnance a významné obchodní partnery menší večírek. Letos se však naplnilo datum výročí založení vaší firmy. Rádi byste uspořádali oslavu pro mnohem větší počet hostů. Už jste si vybrali datum akce a zamluvili velký společenský sál. Teď je třeba sestavit program večera. Není možné sezvat vaše kolegy, významné zákazníky a dodavatele na večírek, bez předem připraveného programu. Navzájem se neznají a příjemná, přátelská atmosféra nevzniká jen tak. Je třeba, aby se někdo ujal slova a provázel celým večerem.
mikorfon na stojanu.jpg
Vytvořil uvolněnou atmosféru, kde hosté zapomenou na náročné povinnosti spojené s pracovními úkoly. Je třeba najít vhodného moderátora. Osobu, která má dlouholeté zkušenosti a dokáže z vašeho pracovního večírku vytvořit příjemné místo, kde se budou všichni dobře bavit. Večírek bez moderátora by byl velkým neúspěchem!
tleskající fanoušci.jpg

Pro dětský úsměv
S příchodem hezkého počasí se stále častěji setkáváme s nejrůznějšími pozvánkami na akce pod širým nebem. Mezi nejoblíbenější patří akce pro rodiny s dětmi. Takové události jsou hojně navštěvované a jsou vhodnou příležitostí i pro zviditelnění jména vaší firmy. Uspořádejte i vy akci pro vaše zaměstnance, pořádejte den pro rodinu, pozvěte zákazníky na zábavné odpoledne. Je třeba představit vaši firmu širokému okolí! Říká se, že děti bývají velmi náročnými diváky a že není lehké, vymyslet pro ně vhodnou zábavu. Omyl! Děti se rády zapojí do nejrůznějších soutěží a her. Jen je třeba vybrat schopného moderátora, který dokáže děti zaujmout. Představte svou firmu jako zaměstnavatele, kterému záleží na tom, aby se jeho zaměstnanci ve volném čase dobře pobavili!

Pořádání firemních akcí je cestou, jak zvýšit povědomí o vaší firmě a šířit dobré jméno podniku. Firemní akce jsou i velmi dobrou reklamou a často příležitostí k představení nových produktů.