Výrobky

Kachnička nebo retro styl

Mít možnost neustálé kontroly teploty vody v bazénu je výhodné z několika důvodů. Nejen, že nemusíte pokaždé některou částí svého těla zjišťovat, jak na tom právě voda je, ale znát tento údaj je důležité i při používání bazénové chemie.
· Rukou nebo palcem u nohy příliš přesnosti nezjistíte.
· Stačí mít trochu chladnější končetinu a voda se bude zdát teplejší, nežli tomu ve skutečnosti je.
bazénový teploměr krokodýl.jpg
Pokud se tedy rozhodnete trochu si zjednodušit život a pořídit si bazénový teploměr, můžete navíc získat roztomilou ozdobu vašeho letního koupaliště. Na hladině se tak může kolébat některé milé zvířátko, které má s vodou i v přírodě něco společného. Plovák teploměru se vyrábí v podobě želvičky, zlaté rybky, velryby nebo tradiční kachničky. Pro majitele bazénů, kterým by podobné motivy připadaly příliš infantilní a mají raději styl „retro“, jsou v nabídce například kruhové plovoucí teploměry s obloukovou stupnicí.
– Tento produkt je vybaven teplotní sondou, která díky své délce může měřit teplotu až ve třiceti centimetrech.
– A jestli ho nechcete honit po celém bazénu, můžete ho pohodlně připevnit pomocí šňůrky k bazénovým schůdkům nebo k jiné vhodné součásti vašeho koupaliště.
bazénový teploměr.jpg

Vkusný doplněk v mnoha barvách

Jinou variantou je jednoduše řešený teploměr s provázkem bez plováku. Je tedy jasné, že se jedná o neplovoucí měřící přístroj, kterým se dá měřit jak teplota vody, tak i vzduchu.
· Příjemně vyhlížející vzhled a široká barevná škála umožnují pořídit si dva tyto výrobky, každý v jiné barvě, a využívat je jako bazénový i venkovní teploměr.
Pastelové barvy, kterými jsou růžová, žlutá, fialová a světle modrá, jistě každého uchvátí. Rozsah měření je od mínus dvaceti stupňů Celsia až do padesáti stupňů. Pokud bychom to chtěli vyjádřit ve stupních Fahrenheita, pak by se jednalo o rozmezí od nuly až do sto dvaceti stupňů.