Business

Vychutnejte si portské víno přímo v Portu

Patří Portugalsko mezi vaše vysněné země, kam byste se jednou rádi podívali? Dnes je to díky levným letenkám poměrně reálný sen, který si již nemusíte odpírat. Naplánujte si skvělou dovolenou v tomto romantickém portugalském městě, kde nežijte více než čtvrt milionu obyvatel.

Důvodů, proč navštívit Porto je nespočet. Toto přímořské portugalské město má rozhodně co nabídnout, ať už se sem vydáte na romantický prodloužený víkend, nebo třeba na týdenní dovolenou s návštěvou přilehlých vinic.

most v portu

  • Romantické město ležící přímo u moře, kde se vám budou naskytovat famózní výhledy téměř z každého místa
  • Výborná místní kuchyně, nemluvě o tradičním portském víně, které si budete moci vychutnat přímo v přístavu
  • Spousta úzkých a barevných uliček, typický most a oranžové střechy dokreslující celkovou atmosféru města
  • Dostupné služby, nízké ceny za ubytování a jednoduchá doprava nejen z Prahy

Vydejte se do Portugalska

Letenky do Porta můžete sehnat jak na stránkách velkých leteckých společností, jako je například TAP Portugal, tak i na stránkách nízkonákladových dopravců, zejména RyanAir, WizzAir nebo EasyJet. Záleží tedy zejména na tom, jestli chcete spíše ušetřit, nebo si dopřát komfort při více než tříhodinovém letu. Ceny za zpáteční tiket se pohybuje v rámci pár tisíc korun, pokud však narazíte na dobrou akci, můžete je ulovit třeba i za tisíc korun.

someliéři s vínem

Jestliže nejste příliš zběhlí v hledání akčních letenek, neváhejte při plánování dovolené využívat šikovný vyhledávač. Pomocí něj můžete snadno najít ty nejvýhodnější akční nabídky a nakoupit tak letenky za co nejnižší cenu. Mimo jiné vám to ušetří hromadu času, protože nebude potřebné procházet stránky jednotlivých společností a vyhledávač vše manuálně. Po zadání vámi preferovaných parametrů obdržíte výsledky, ze kterých si bude stačit jen vybrat.