Business

Laser game si získá i vaše sympatie

Slyšeli jste už o hře, která boří svět a její nadšenci si ji dovedou užívat opakovaně naplno a se vším, co k ní patří? Řeč je o lasergame, během které na vás čeká velká dávka zábavy, vzrušení a akce, o kterou se nebudete chtít nechat připravit. I v naší republice ji můžete najít v hlavním městě, které zpravidla nabízí nejvíce možností k tomu, jak život nepromarnit pouze doma na gauči, ale s chutí a dosyta.

Aztec (1)

Vydejte se prožít den do laser arény

Lazerfun vám nabízí jedinečnou příležitost vyzkoušet si střílení ze zbraně, která nikomu neublíží a její manipulace je vhodná i pro ty nejmenší z vás. Do laserové arény můžete s sebou vzít i vaše ratolesti nebo zde uspořádat oslavy narozenin a jiných výjimečných událostí, při kterých se sejde dohromady větší skupina lidí.

  1. V aréně, jakou je Labyrint se vám zalíbí zejména prostředí, ve kterém se bude vaše hra odehrávat. Neonové osvětlení, dostatečně velký prostor a bludiště, které vám zamotá hlavu – přidá vaší hře na úrovni.

  2. Aztécká aréna je naopak situována do venkovních prostorů a zaměřena na historické prostředí, ve kterém se vám bude dobře schovávat před vašimi soupeři v úkrytech, kde budete mít dobrou pozici na střílení.

Je na vás, kterou z nich si vyberete nebo můžete vyzkoušet obě, protože velká nabídka her vám umožní prožít každou z nich jinak a s jinou dávkou adrenalinu.

skupina-mensi

Hry pro začátečníky i pokročilé

Jestli ještě nepatříte do skupiny profíků, dopracovat se k nim můžete snadno, a to tak, že Lazerfun navštívíte několikrát po sobě. Nabídka her zahrnuje až 11 možností, ze kterých můžete vybírat a abyste si během nich přišli na pořádnou porci zábavy, jsou seřazeny dle úrovně náročnosti.

Časem se tedy můžete vypracovat v „mistra“ a hrát hru s laserovou pistolí jako hráč, kterého jen tak někdo neporazí. Přijďte tedy nasbírat nové zážitky do centra, které si získá vaše sympatie a nebudete toho litovat.