Business

Když vám dlužná částka přerůstá pře hlavu

Sem tam si člověk půjčí menší či větší finanční částku a předpokládá, že splácet bude moci v pohodě a bez problémů. Je zaměstnaný a nečeká, že by mu někdo dal výpověď. Tato doba může trvat několik let nebo jen několik měsíců. O práci totiž můžete přijít den ze dne, bez upozornění a bez vašeho souhlasu. Jsou to holá fakta, se kterými musí počítat každý, kdo si chce půjčit větší obnos peněz. Není od věci se při žádosti o půjčku připojistit. Sice budete splácet o něco více, ale zase budete mít jistotu, že ztráta zaměstnání pro vás nebude až tak velkým problémem. Přestat splácet své závazky se totiž rozhodně nevyplatí. A pokud jich máte více a máte pocit, že je výše splátek pro vás už neúnosná, jsou tady ještě nebankovní hypotéka bez registru, kterými můžete jednoduše snížit své měsíční splátky.

hypotéka

Oprava domu vás bude něco stát

Kolem rodinného domku je stále něco dělat. Všichni majitelé rodinných domů mi dají za pravdu, že téměř veškeré volné chvilky věnují různým opravám, nátěrům či výměnám. Pokud stačí provádět běžnou údržbu, je vlastně ještě všechno v pořádku. Přijde ale čas, kdy bude zapotřebí vyměnit střechu, dát domu novou fasádu nebo vyměnit okna. Taková oprava domu už vás bude stát nemalou finanční částku a vy začnete přemýšlet, kde vlastně peníze na opravu vezmete. Samozřejmě můžete navštívit svou banku nebo si raději půjčit peníze od prověřené nebankovní společnosti, která nebude zjišťovat, zda máte negativní záznam v registru.

financování

Půjčka se zástavou

Chcete si půjčit peníze, ale moc dobře víte, že banka už vám žádnou půjčku nedá? V takovém případě využijte služeb jiné úvěrové společnosti, která vám půjčku dá oproti zástavě vaší nemovitosti. Půjčku pak můžete použít na cokoliv, ať už na splacení stávajících závazků nebo na pořízení věcí do domácnosti.