Výrobky

Čepové schodiště

Spousta lidí možná tápe, co tento pojem vůbec znamená. Jedná se o schodiště, které vypadá, že se v prostoru jakoby vznáší. Tento dojem způsobuje zvláštní systém kotvení, který jednotlivé stupínky fixuje do obvodových zdí pomocí trnů nebo je zadlabe do unikátní obvodové schodnice. Na vnitřní straně jsou pak spojeny nerezovými úchyty. Je také možnost tento typ zavěsit od stropu. Díky tomu unikátnímu stylu kotvení se můžeme také setkat s názvem „vynášené schody“.
Vzdušný dojem dodává kromě konstrukce také chybějící podstupnice. Celá konstrukce je tak lehčí a otevřená, takže celkové prostory interiéru působí svěže, čistě a jsou bez zbytečných omezujících prvků.chůze do schodů.jpg
Tento moderní styl se vyrábí jako kombinace nerezové http://www.reflexcz.cz/cz/zasobniky-z-nerezove-ocele oceli a masivního dřeva. Také zábradlí je většinou nerezové s dřevěným madlem či s nerezovými lanky. Existuje ještě možnost pořídit si skleněné zábradlí, které se k tomuto stylu také skvěle hodí.
Čepová schodiště kmkdesign.cz nabízí spoustu variant provedení na míru. V této oblasti má společnost dlouholeté zkušenosti, a to od návrhu přes samotnou výrobu a montáž. Její architekti si dokážou poradit s každou zakázkou tak, aby byly splněny bezpečnostní normy a přitom byl zákazník maximálně spokojen. Výrobním materiálem bývá nejčastěji dřevo, ale dnes již lze vybírat z široké škály. Nášlapy mohou být z dřevěného masivu, oceli, hliníku, nerezy, mramoru či skla, taktéž zábradlí nabízí široký výběr materiálů i tvarů. Sem patří například nerezové pruty a madla, lankový systém, sklo či dřevěný masiv. Vše se řídí přáním a vkusem zákazníka.točité dřevěné schody.jpg
Že se nejedná o žádné amatéry, dokazuje široký seznam spokojených klientů. Mezi nimi jmenujme například veřejné budovy Dům seniorů Mšeno, letiště Ruzyň, obchodní dům Plzeň, park Mladá Boleslav a mnoho dalších.
Vždy je potřeba mít na paměti, že ačkoli schody vypadají jako designový prvek, nejdůležitější je samozřejmě jejich bezpečnost a funkčnost. Těmto parametrům se ostatní požadavky prostě musí podřídit.