Domov

Výzdoba domu

Můžete si vybrat opravdu z velké škály možností, které se vám nabízejí. První je udělat si přírodní výzdobu, což je jistě velice hezké. Například si můžete zajistit větvičky z jehličnatých stromů, které si můžete hezky ozdobit a pověsit kdekoliv po domě. Lze využít i další přírodní věci, například šišky, ty můžete aranžovat na nějaký tác nebo o zdobný talíř a udělat si s nich pomocí stuh, větviček jmelí a dalších věcí takové hezké zákoutí. Další variantou je využití světelných dekorací.
Vánoční andělíček
V okně zřejmě klasicky budete mít buď nějak poskládaný světelný řetěz nebo budete mít pověšenou svítící ozdobu (stromeček, hvězdu, sněhuláka a další). Co se týká výzdoby přímo v bytě, tak to může také obstarat hezký barevný řetěz, který si můžete vyzdobit jakoukoli část bytu (samozřejmě ho použijete i na vánoční stromeček). I do interiéru si můžete postavit velké svítící figurky nebo třeba i spřežení se sobí (velice hezká svítící dekorace).
 
Máte raději výzdobu, kterou si sami vytvoříte? Ani to není problém. Můžete si vyrobit vlastní vločky, možná si tuto činnost pamatujete z výtvarné výchovy ve škole, tak proč ji neoprášit. Tyto si můžete pověsti opět kdekoliv v bytě. Lze si vyrobit i vlastní ozdoby na stromeček, pravda, je to trošku složitější, ale dá se to i z papíru, případně kombinací více materiálů. Tato varianta vám zjistí velkou rozmanitost.
 Perníčky, šišky
Nakonec samozřejmě můžete využít kombinace všech možností. K tomu si můžete přidat umělý sníh, kterým si nazdobíte některé ozdoby a budou působit velice hezkým zasněženým dojmem. Můžete zvolit i různé recyklované výrobky. Dnes je jich opravdu celá řada. Přidejte k tomu i třeba malé svítíc stromečky, které se prodávají a blikají, případně koule, v kterých máte umělé sněhové vločky a nějakou figurku nebo stavbu. Ať si zvolíte cokoliv, tak vhodnou kombinací dosáhne krásné atmosféry po celou dobu vánoční svátků. Vyzdobte si domov podle svých představ, protože nejdůležitější je, ať se cítíte doma co nejpříjemněji a nejpohodlněji. Hlavně si užijte svátky plné klidu a míru.