Výrobky

Dopřejte tělu kolagen drinky

Kolagen našemu tělu zaručuje blahodárné účinky. Bohužel se postupem věku přestane vytvářet. Pojďme ho doplnit pomocí kolagen drinků a tělo Vám poděkuje.

Kolagen patří mezi velmi důležitou složku našeho těla. Díky němu máme kvalitní vlasy, nehty nebo pružnou kůži. Tělo si dokáže skvěle vytvářet kolagen sám do cca 25 roku života. Poté tvorba začíná pomalu a jistě ustupovat a ve věku 40 let si tělo nevytvoří kolagen žádný. Proto je potřeba v době kdy k útlumu tvorby kolagenu dochází ho začít pomalu a jistě do těla dopravovat. A co je vlastně kolagen. Jedná se o rozpustnou bílkovinu. Díky ní nám i skvěle fungují pojivové tkáně, ale také chrupavky nebo klouby.

kolagen

Jak poznám, že mi chybí kolagen

Pokud tělu dochází kolagen dokáže na to upozornit. Může se nejen jednat například o zácpu, ale také opačný jev v podobě průjmu, ale taky celková únava těla, závratě nebo neustále se vracející bolesti hlavy. Proto je potřeba při těchto signálech začít jednat a kolagen začít do těla dodávat.

Jak doplnit kolagen do těla

Kolagen můžeme do těla doplnit například kolagen drinkem Orcacollagen. Díky němu doplníte potřebnou denní dávku kolganu a budete se cítit dobře a budete i dobře vypadat. Doporučuje se kolagen každý den užívat po dobu maximálně tři měsíce nebo při zjištění, lepšího stavu a poté stačí užívat kolagen pouze 2 – 3 x denně jako udržovací kůru. Některé společnosti mají ve své nabídce i kolagen drinky s příchutí, a tak Vám tato denní dávka může i chutnat třeba po pomeranči, jahodách nebo borůvkách. Nabídek těchto kolagen drinků je opravdu mnoho a stačí si jen vybrat. Pokud Vám nebude sedět jeden můžete vyzkoušet jiný. Kolagen zakoupíte ať už v lékárně nebo se stačí podívat na internet.

drink

Kolik stojí kolagen drink

Pokud Vás zajímá cena kolagen drinků tak jednotnou cenu Vám sdělit nemůžeme, je totiž různorodá. Může se pohybovat od nižších jednotek stovek, ale některé produkty se dokážou vyšplhat až do tisíce. Při nákupu dejte i na doporučení. I když každé tělo je unikát a může mu sedět jiný druh příjmu kolagenu.