Výrobky

Na co jsou recenze

Už jste někdy přemýšleli nad tím, co je to recenze? A k čemu vlastně slouží? To všechno se dozvíte v dnešním článku, kde si to rozebereme mnohem více dopodrobna. Vaše recenze eresin.cz můžete najít na internetu a je jich opravdu hodně. Na každý obchod můžete v dnešní době najít recenzi. A to je velmi dobře. Ptáte se, proč a nevíte, co je to recenze a k čemu slouží? Recenze jsou zkušenosti zákazníků, kteří si v obchodě něco zakoupili. Recenze rozdělujeme na pozitivní a negativní. Pozitivní jsou jednoduše napsány od zákazníků, kteří si něco v daném obchodě zakoupili a byli se zbožím spokojeni, negativní jsou zase napsány od zákazníků, kteří si něco v obchodě zakoupili a nebyli spokojení se zbožím.

m

Pozitivní recenze – je jasné, proč je lidé píšou. Ale negativní recenze – proč jsou psány? Jaké mohou být nejčastější důvody nespokojenosti zákazníků?

První důvod: Kvalita zboží

Nespokojenost s kvalitou zboží je velmi známá hlavně u internetových obchodů. Často se stává, že internetové obchody a e-shopy nedodají kvalitní zboží, anebo naopak odešlou úplně jiné a horší, než je na fotce, v podstatně horší kvalitě.

Druhý důvod: Doba dodání zboží

U některých internetových e-shopů se stává, že slíbí doručení například za týden a nakonec zboží dodají třeba až za čtrnáct dní, nebo za měsíc. Toto rozhodně není dobré – samozřejmě může se stát, že se něco pokazí, ale ne pokaždé a pokud má takové zkušenosti více zákazníků, je to špatné.

m

Třetí důvod: Nedodání zboží

V tom nejhorším případě se dokonce u internetových e-shopů stává, že zboží nakonec nedodají vůbec. Vy potom jen těžko budete vymáhat peníze. Takové firmy, které zboží nedodávají záměrně, můžeme najít na různých facebookových skupinách mraky.

Je dobré si napřed zjistit na internetu nějaké informace o daném internetovém e-shopu, než abyste naletěli podvodníkům. Ušetříte svůj čas a peníze.