Ekonomika

Půjčka pro všechny a na cokoli

Splňte si svá přání! Chybí vám k tomu peníze? Žádný problém, je tu americká půjčka!
Americká půjčka je mezi jinými finančními produkty naprosto revoluční. Je to dáno tím, že je bezúčelová. Anebo znáte jiný úvěr, u kterého nemusíte udávat, jak s penězi naložíte, a kdy se vás nikdo nebudete ptát na to, za co je utratíte?
bankovky v roličce
Nejde e zdaleka jen o to, že takto získané peníze můžete využít, na co vás jen napadne, ale také o to, že se můžete rozhodnout naprosto svobodně, co s nimi podniknete, dokonce své rozhodnutí můžete průběžně měnit podle vašich potřeb. A co je nejlepší, nemusíte nikomu sdělovat, jaké máte plány. Zkrátka jste naprosto svobodní a nezávislí a nikdo nebude strkat nos do vašeho soukromí, a to je přece důležité, ne?
Pakliže máte nějaké náročné přání, které se týká například rekonstrukce vašeho bytu, jistě oceníte i to, že nebudete muset dokládat, jak jste s penězi naložili. Ušetříte si tím mnoho zbytečných starostí a komplikací.
Princip této půjčky je snadný. K tomu, abyste ji mohli získat, je nezbytné splnit dvě podmínky. Ta první je shodná se všemi ostatními úvěry – zkrátka tak jako všude, tak i zde musíte prokázat, že jste bonitní, bez toho to nepůjde. Nikdo vás nechce dostat do finančních problémů.
V tomto případě si můžete půjčit i v situaci, kdy máte potíže s registry – prostě požádejte o americkou hypotéku bez registru.
indické peníze, bankovky, mince
Jestliže prokážete, že vaše příjmy splátky i s úroky unesou, pak je zde ještě jedna podmínka, naprosto zásadní. Musíte za půjčku ručit nemovitostí. Jakou, to záleží v zásadě na vás. Jen mějte na paměti, že hodnota vámi zvoleného majetku ovlivní to, kolik peněz budete moci čerpat. Záleží tedy jen na vás, o jak velký balík peněz máte zájem.
Nevlastníte žádnou nemovitost: nevadí, stále jste ve hře. Zaručit se za vás může i kdokoli další, kdo potřebným majetkem disponuje. Zkrátka si musíte sehnat ochotného spoluručitele, který zaštítí váš úvěr svým vlastním majetkem.