Výrobky

Nejlepší péče pro Váš bazén

Jako majitelé bazénového zařízení jistě dobře víte, že k tomu, aby bazénová voda byla dostatečně kvalitní ke koupání, je nutné dodržovat několik základních podmínek. Nejdůležitější je dodávat do bazénové vody dostatek chloru, dále je nutné pravidelně kontrolovat hodnoty PH vody a vyrovnávat je, samozřejmostí by také mělo být pravidelné odstraňování mechanických nečistot, dodávání přípravku proti řasám, a pokud máte tvrdou vodu, tak také pravidelně dodávat změkčovač vody.

plavání

Zdá se Vám, že je toho hodně? Nechce se Vám kupovat tolik přípravků a myslet na každý zvlášť a u každého se učit dávkování a tak dále? Tak to právě pro Vás máme dokonalé řešení v podobě multifunkčních tablet 5v1, které Vám nahradí hned několik přípravků najednou a ušetří Vám tak nejen Váš drahocenný čas, ale také pošetří Vaši peněženku.

Tablety 5v1 jsou tedy multifunkčním přípravkem, který se postará o to, aby bazénová voda měla dostatek chloru, a byla tedy kvalitně dezinfikovaná, dále stabilizuje hodnoty PH vody a vyrovnává je správných hodnot, udržuje vápenaté ionty v rozpustné formě, a tudíž zabraňuje jejich usazování a působí jako změkčovač vody, usnadňuje vysrážení nerozpustných nečistot a pomáhá tak Vaší filtraci v odstraňování těchto nečistot z bazénové vody a navíc bazénovou vodu dokonale projasňuje.

bazén špinavý

Prostě a jednoduše jde o převratný přípravek pro dosažení dokonalé úpravy bazénové vody a to snadno a rychle. Tablety 5v1 najdete v naší nabídce v provedení maxi pro velké bazény a koupaliště či v provedení mini pro menší a střední bazény a to v různě velkých baleních, podle toho, jakou si chcete udělat zásobu. Tablety 5v1 se velmi snadno dávkují, pouze se vloží do dávkovače či plováku a nechají se volně rozpustit. Tak na co ještě čekáte? Pořiďte i Vy svému bazénu tu nejlepší péči a Vy si užívejte vodních radovánek.