Business

Náhrada za Viagru skutečně existuje


Ti z vás, co se ohlížíte za Viagrou, a hledáte v ní útěchu, byste měli vědět, že existuje i náhrada za Viagru, tedy řešení dokonce konstruktivnější a lepší. V první řadě byste ale měli znát příčinu vašich obtíží, a ta tkví v nevhodném životním stylu (pokud se vysloveně nejedná o úraz, operativní zákrok a další podobné, spíše výjimečné jevy). Součástí špatného životního stylu velmi často bývá i nevhodně sestavený jídelníček a chronický stres, kterému se vystavujete prakticky denně. Na tyto jevy je třeba se zaměřit, a teprve pak hledat náhradu Viagry.

vystresovaný muž

Jakmile uděláte první krok, a začnete měnit stravovací režim, a mohou vám v tom dobře vypomáhat prodejny zdravé výživy, sepisujte si na papír to, co vás stresuje, a snažte se jednotlivé vlivy ze svého života vypouštět. Snaha je zde nutná, neboť toto je podmínka k dalšímu kroku, a tím je užívání adaptogenních bylin. Říká se jim tak proto, že adaptují organismus na působení stresu, důležité je ovšem nespoléhat jen na bylinky a proti stresu se aktivně postavit čelem. Bylinky jsou podpůrný prostředek, který redukuje tvorbu stresových hormonů a stará se o nastolení opětovné hormonální rovnováhy. V tomto procesu také hraje důležitou roli testosteron, jehož tvorba je při stresu potlačována, a to má pak neblahý vliv právě na vaši erekci a libido.

listy Ženšenu

Adaptogenní rostlinky patří k nejlépe probádaným přírodním léčebným prostředkům, jedná se o několik rostlinných druhů, rostoucích na více místech této planety, převážně v horách a nehostinných oblastech. Kupříkladu taková Maca peruánská, najdete ji i ve velmi vysokých nadmořských výškách, kde panuje drsné podnebí – silný vítr, mráz a nízký tlak vzduchu. Aby tu Maca přežila, uchovává ve svých kořenech velmi cenné živiny, a ty právě poskytují léčebný efekt. Nejedná se ovšem o drogy, nevzniká na nich závislost a jsou naprosto bezpečné s minimálním výčtem spíše lehkých vedlejších účinků.