Výrobky

Nábytek, který šetří prostor

Bydlení na malém prostoru už nemusíte déle snášet. Můžete si ho trochu zvětšit, třeba za pomocí speciálního nábytku, který vám v tom může pomoci.

Nábytek, který šetří prostor

Bydlení v malém bytě nemusí automaticky znamenat něco negativního. Existují lidé, a není jich málo, kteří preferují bydlení v malých prostorách, kde se cítí prostě daleko lépe než v rozlehlých pokojích. Pokud to tak máte také, pak jste spokojení lidé, jelikož ušetříte za bydlení. A to ne málo. Velké byty totiž stojí opravdu hodně. Problém však přijde ve chvíli, kdy se oženíte, případně si ještě pořídíte děti. V takovém případě těch pár metrů čtverečních, ve kterých nyní žijete, nebude nejspíše stačit. Tento problém se dá ale vyřešit i bez nutnosti se stěhovat jinam.

Police

Stačí si trochu lépe přeorganizovat rozložení nábytku a obecně všech věcí doma. Tímto můžete ušetřit i několik metrů čtverečních, které se dají využít mnoha způsoby. Pokud by to nestačilo, můžete i nějaký ten nábytek vyhodit, ideálně ten s úložištěm. Kam ale potom dát všechny ty věci? Odpověď je jednoduchá, do vestavěných skříní.

Vlezou se všude

Tento druh nábytku je stále populárnější, a to nejen u majitelů menších bytových jednotek. Jedná se o velice praktické řešení, jak uspořit alespoň trochu místa, které každý chce. Když totiž nábytek vložíte do stěny, přestane tím zabírat místo, což je cíl, kterého chcete přece dosáhnout. Skvělé je, že vestavěné skříně sedají vložit prakticky do jakékoliv stěny, tedy pokud se nejedná o opěrnou zeď. Je tedy jedno, jestli máte stěny s podivnými tvary, vždy se do nich dá nějak nábytek vložit. Někdy tam sice nevleze celý, ale většinou ano.

Vestavěné skříně

Měření

Vzhledem k tomu, že vestavěné skříně se z pochopitelných důvodů musí vyrábět vždy na míru pro každého zákazníka, je potřeba se tomu přizpůsobit. Pro vás to bude znamenat zpřístupnění bytu v dohodnutý čas, jelikož výrobce potřebuje prohlédnout stěny a rovněž si vše důkladně proměřit. Až podle toho začne realizovat návrh, na kterém se spolu domluvíte. Nejedná se o nic hrozného. Měření trvá sotva pár desítek minut.