Business

Jak se připravit na striptýz

Jak objednávat striptýz

Někteří muži se při vyslovení výrazu „striptýz“ zachvějí vzrušením, protože si dovedou v živých barvách představit, co je čeká. Jste-li však v pozici toho, kdo striptýz https://www.agenturafox.cz/ objednává pro vašeho kamaráda, měli byste především věnovat pozornost organizačním záležitostem, aby mělo vystoupení očekávaný ráz, a přineslo kýžené „ovoce“. Jak se na takový velmi citlivý a intimní akt připravit?

dámský striptýz

Oslavence byste měli dobře znát – základ úspěchu každého striptýzu je perfektní znalost toho, komu má být primárně určený. Jedním z nejdůležitějších prvků vystoupení je kostým, a na jeho volbě záleží dokonce víc, než na parametrech samotné striptérky. Dívka musí zaujmout již na počátku, a bude-li jasné, že vašeho oslavence vzrušují lékařky anebo firemní sekretářky, bylo by pošetilé, aby se dotyčná svlékala z policejního či vojenského mundúru. Na požádání je u některých striptérek možné domluvit i barvu spodního prádla a stejně tak i rtěnky či laku na nehtech.

nahá dívka

Velkou roli hraje intimita – v prostorách pro striptérské vystoupení by mělo být nejen optimální teplo, přibližně 24 stupňů Celsia, ale i patřičné osvětlení a snížená míra okolního hluku. Zapomeňte na rockovou hudbu a na basové reproduktory, poskytněte striptérce prostor pro intimitu buď jemnými romantickými tóny např. klavírních skladeb, anebo raději setrvejte v naprosté tichosti. Osvětlení by mělo být takové, aby byly všechny ty krásné kontury ženského těla zřetelné, ale zároveň byste to neměli přehánět. Rozhodně nejsou vhodné stropní zářivky, jako ve školních učebnách.

Pro oslavence tu bude překvapení

Vystoupení byste měli dovedně načasovat tak, aby nedošlo k jeho předčasnému prozrazení, a do posledního okamžiku šlo o překvapení. Ideální je, jestliže o něm ví pouze jedna osoba – organizátor. A jedna dobře míněná rada na závěr – snažte se omezit pití alkoholických nápojů a raději servírovat ovocné šťávy či minerálku, bez alkoholu si totiž striptérku užijete mnohem víc, a budou se vám pak o ní i dlouho zdát příjemné erotické sny.