Výrobky

Molykote je šetrné mazivo

Žádný kutil nebo vlastník motorového vozidla se neobejde bez oleje nebo správného maziva. O tom by mohli profesionálové v servisech vyprávět a samozřejmě nejen oni. Každé přezouvání pneumatik je například spojeno se šrouby, které je občas pěkný oříšek roztočit. Není divu, jejich používání a zásah povětrnostních vlivů dělá své. Pak je dobré mít po ruce vhodný výrobek, který nám nejen usnadní práci, ale také součástky nijak nepoškodí. Existuje na trhu mnoho dobrých značek maziv, ale ne každá je tak šetrná k životnímu prostředí jako Molykote.
hydraulické mazivo
Prodává se v několika provedení, což nám dokazuje , jak je široká celková nabídka. Tato značka je velmi známá a také účinná, díky tomu, že ve svém složení neobsahuje olovo a nikl, tak se stává skutečnou jedničkou na trhu. Samozřejmě není to jediné mazivo, ale když je na výběr, proč nesáhnout po něčem co stoprocentně funguje a navíc je cenově dostupné pro každého.
Co všechno umí?
– Poskytuje dlouhodobou ochranu závitů v náročném prostředí.
Zlepší se utěsnění závitů a také se snadno odhadne utahovací moment.
– Dlouhá životnost maziva v poměrně dost velkém teplotním rozsahu. Záleží na typu, ale v pohodě obstojí i při -30°C a při zahřátí až dokonce přes +600°C a to je opravdu již hodně vysoká hodnota. Záleží na typu maziva, který jsme použili.
– Usnadní nejen snadnou montáž, ale i opačný postup, kdy jsou závity a čepy zarezlé nebo unavené opotřebením.
– Pomůže snadno i v odstranění zlomených šroubů nebo stržených závitů vlivem vysokého tření.
řetěz od oleje

Vybere si skutečně každý

V nabídce je mnoho možností výběru. Od tuhé pasty, až po hit a to je lubrikační sprej, který pak snadněji pronikne do míst, kam se s pastou pořádně nedostaneme. Je praktický i v tom, že nám ušetří čas. Pro kutily bude stačit výběr mezi menším balením, ale profesionální služby zase ocení velké balení, klidně až po kilech nebo litrech. Není problém uspokojit požadavky oběma zástupcům k jejich naprosté spokojenosti.